Sıralama seçin
Görünüm:
₺ 14,90
Sepete Ekle
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Balon Pompası

Her türlü eğlence organizasyonlarında mekanın bir parti alanına dönüşmesi için balonlara ihtiyaç duyuluyor. Çok sayıda balonu hızlı ve kolay bir şekilde şişirebilmeniz için balon pompası çeşitlerine ihtiyacınız olacak. Kategorimiz içerisinde hem ekonomik bir fiyata sahip olan hem de gayet kolay bir şekilde kullanılabilen pompa modellerini inceleyebilirsiniz.

Farklı renk seçenekleri eşliğinde inceleyebileceğiniz balon pompası çeşitleri havanın kolay bir şekilde balon içerisine girmesini sağlıyor. Bu sayede balonları nefesinizle şişirmenize gerek kalmıyor ve daha az yorularak çok sayıda balonun şişmesini sağlamanız da mümkün olabiliyor. Her türlü balon çeşidini hava ile şişirmek için bu pompa modellerini kullanabilirsiniz.

Balon Pompasına Daha Fazla Ödemeyin!

Balon pompalarını top şişirmek için de kullanabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Aynı zamanda hava yatağı, can simidi gibi çeşitli malzemeleri şişirmek için de son derece ideal bir yapıya sahip olmaları dikkat çekiyor. Hafif ve bir o kadar da küçük ebatlarda olduklarından dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen pompalar uzun süre kullanım imkanı tanıyor.

Bu arada balonlarınızın uçan balona dönüşmesini istiyorsanız hava ile değil, helyum gazı ile şişirmeniz gerekiyor. Sitemizde helyum gazı da mevcut ve hem pompa çeşitleri hem de helyum gazı için en uygun fiyat avantajını da sizlere sunuyoruz. Dilerseniz balon çeşitlerinden de temin edebilir ve harika bir parti düzenleyebilirsiniz. Parti Bulutu avantajlarından siz de faydalanabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.